Cressi Aquapro 5R Bcd Yeleği
Cressi Aquapro 5R Bcd Yeleği
Cressi Aquapro 5R Bcd Yeleği
Cressi Aquapro 5R Bcd Yeleği

Cressi Aquapro 5R Bcd Yeleği (KATAMARAN/CRS-BCD-AQUAPRO-5R)

Marka : Cressi
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺21.954,56(KDV Dahil)
İndirimli : ₺19.759,10(KDV Dahil)
₺2.753,32 'den başlayan taksitlerle

Aquapro 5 ekonomik olarak düşünülmüş bir Ceket Stili BCD'dir, ancak daha yüksek fiyatlı yüzdürme kompansatörlerinin tüm özelliklerine sahiptir. Dayanıklı 420 denye üretan lamine naylon hava kesesi ve kendiliğinden boşalan örgü kumaş yapı, yıllarca güvenilir hizmet verecektir. Aquapro 5, körüklü fermuarlı aksesuar ceplerine BCD'nin her iki tarafında bir tane bulunan iki benzersiz serbest bırakılabilir ağırlık cebine sahiptir. Ağırlık cepleri kapanır sıkma tarzı "hızlı serbest bırakma etkisi ve korozyona dayanıklı Fastex tokaları. Sadece tokaları sıkın" ve ağırlıklar serbest bırakılır. Her cep 6 lbs'nin üzerinde tutabilir. (2,7 kg).

Sırt desteği, uygun silindir stabilitesi için sağlamdır, ancak rahatlık için tamamen yastıklıdır. Kablo demeti düzeneği, silindirin ve dalgıcın düzgün bir şekilde sabit kalmasını sağlayan ve arka taraftaki silindirlerin kaymasını önleyen bağımsız bir süspansiyon sistemidir ve BCD'nin hava hücresinin dalgıçtan tamamen uzaklaşmasına izin vermez; ergonomik tasarımlar. Her iki gövde ayarlı omuz kayışıyla birlikte ayarlanabilen sternum kayışları, sıkma stilinde "hızlı açılan tokalarla donatılmıştır.

BCD'nin sol ve sağ omuzlarında iki ve hava hücresinin arka sağında üçüncü bir alt valfe sahip üç aşırı basınç tahliye / boşaltma valfı vardır. Her üçü manuel olarak iki adet çekme kablosu ve diğeri de elektrikli şişirme mekanizması ile atılabilir. BCD, iki paslanmaz çelik, 2 "(50 mm), omuz kayışlarındaki D-halkalar ve iki plastik, 2" (50 mm) D-halka cepli alet üzerinde, Aletleri bağlamak için iki ek kanca ile donatılmıştır ve aksesuarlar. Cressi infilatör şişirici

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR