Okuma MK-50WIISEA Gun Smoke 4bb Çıkrık Makinesi
Okuma MK-50WIISEA Gun Smoke 4bb Çıkrık Makinesi
Okuma MK-50WIISEA Gun Smoke 4bb Çıkrık Makinesi
Okuma MK-50WIISEA Gun Smoke 4bb Çıkrık Makinesi

Okuma MK-50WIISEA Gun Smoke 4bb Çıkrık Makinesi (KATAMARAN/MK-50WII SEA)

Marka : Okuma
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺31.808,69(KDV Dahil)
İndirimli : ₺27.037,39(KDV Dahil)
₺3.767,51 'den başlayan taksitlerle

Okuma Makaira Sea "lever drag" çıkrık için özel üretim "gun smoke" ve siyah adonize seçeneği. Carbonite "dual force" kalama sistemi; yüksek kalama baskısı, performans ve çevirme rahatlığını en yüksek seviyeye çıkartır. Orijinal Makaira'ya karşılık XL çevirme kolu ve düşük devir ile Makaira Sea yüksek bir tork gücüne sahiptir.
 • TSI-301 yağı ile (kayganlaştırılmış) açık makara bilyası. Freespool 2-1/2 kez artırır.
 • MK80WIISEa ve MK-130IISEa'da (kayganlaştırılmış) makara bilyası vardır.
 • Tüm makara harici (non-spool) bilyalar uzun ömür için tam greslidir.
 • Özel üretim "gun smoke" ve siyah anodize seçenekler
 • SE makinesi yan plakada orkinos desen.
 • Makara ve çapraz çubuklar arasında daha fazla açıklık olması için makine işlem çerçeve.
 • MK-8/10/15 üstünde MK-20 boy kavrama topuzu.
 • MK-20/30 üstünde MK-50 boy çevirme kolu ve kavrama topuzu
 • 20/30 boylarda daha düşük devir 1.3:1
 • 50 boyda daha düşük devir 1.0:1
 • Tip-II gunmetal anodize çerçeve, yan plakalar, makara, kalama mandalı ve çevirme kolu
MAKİNE İŞLEM SERT ÇERÇEVE
Okuma'nın makine işlem sert çerçeve yapısı, tamamıyla makine işlem tek parça alüminyum çerçevedir. Bu sert bar-stock alüminyum çerçeveler hassas hizalama ve toleranslarda son noktadır, endüstrimizde çerçeve için kullanılan rakip malzemelerden daha fazla basınç ve torka dayanıklıdır. Okuma; fly makaralarda, baitcast makinelerde, lever drag çıkrıklarda, star drag trolling çıkrıklarında anodize çerçeve kullandı.
T-BAR SARMA KOLU
Patentli tasarımı T-Bar çevirme kolu gerçekten ergonomiye doğru bir açıdan yaklaştı, kullanıcı minimum gayretle maksimum kuvvet alır. T-bar insan eli, bileği ve ön kolunun doğal mekaniğinden tam olarak yararlanır, kullanıcı için kuvvet ve direnç sağlar.
2 DEVİRLİ DİŞLİ TAKIMI
Okuma'nın 2 devirli dişli takımı teknolojisi, iki set paslanmaz çelik ana ve pinyon dişlisine sahiptir, bu da balıkçılara maksimum güç ve tork için yüksek devir oranı veya güçlü bir düşük devir oranı seçeneği sunar. Devir hızı değiştirmek butona basmak veya Okuma'nın benzersiz devir değiştirme mandalını açmak kadar kolaydır, arzu ettiğiniz devir hızıyla devam edin.
LEVEL DRUG DUAL FORCE KALAMA
Son derece pürüzsüz ve güçlü çekiş performansı için, Okuma Makaira level drag kalamasında patentli Dual Force Kalama Sistemi (CDF) kullanıldı. Bu kalama sistemi, Pull Bar Drag (PBD) Sistemine göre makaranın sağ tarafına takılmak için özel olarak tasarlandı, böylece tüm mekanik işleyiş hassas bir dişli takımı üzerinden yürür, çerçeveye baskı yapmaz. Bu sistem, özel tasarlanmış bir itme bilyası ile birlikte çalışarak ağır kalama ayarlarında yan yükü hafifletir.
SARMAL KESİM DİŞLİ TAKIMI
Makaira lever drag çıkrık için sarmal kesim ana ve pinyon dişlisi kullanıldı. Bu süreç, dişlilerin daha rahat dönmesi eşdeğer gelişmiş dişli kavraması sağlar. Sarmal kesim dişlilerinde bulunan açılı dişler, düz kesim dişlerden daha kademeli devreye girer. Bu, sarmal dişlilerin düz dişlilere kıyasla daha rahat ve daha sessiz çalışmasını sağlar. Düz dişliler, sert kavrama nedeniyle darbe stresine ve gürültüye neden olur ve sarmal dişliler kadar tork alamaz, çünkü dişleri birbirine yapıştıkça darbe etkisi alırlar.
SESSİZ TERS DÖNÜŞ KİLİDİ
Makaira'nın tescilli ters dönüş kilit sistemi, daha rahat ve daha sessiz bir his sağlar. Bu hissi, piyasadaki diğer makinelere kıyasla bir Lexus'unki ile eşleştiriyoruz. Piyasadaki çoğu makine, kavrama ve ters dönüş kilidi tırnaklarının çıtırdamasından kaynaklanan pürüzlü dişli kalitesini ses ve titreşim ile gizler. Okuma sessiz sistem, pürüzsüz dönme sağlaması bakımından sektördeki rakip 2 devirli makinelerden farklıdır. Bu ters dönüş kilit sistemi tarafından desteklenen bir 12 nokta double dog ters dönüş kilitli tırnak sistemidir. Makaira sistemi prensip olarak çok basit olmasına rağmen performansı son derece gelişmiştir. Makarayı ileri döndürdüğünüzde, ters dönüş kilit tırnakları sürtünmesiz ve sessiz bir geri dönüş performansı sağlar. Sarma kolu durdurulur veya geriye doğru çekilir çekilmez, ters dönüş kilit tırnakları yerine oturur ve tahrik mili kayma sistemini harekete geçirir. Bu ters dönüş kilit sistemin gücü, sadece rakiplerimizin makaralarının çoğunda bulunan bir kenet yayına dayanmaz. Kaydırma fonksiyonu, bir kenet yay sistemine dayanmaz ve esas olarak, çevirme kolunu döndüren kişinin hareketi yoluyla tahrik miline uygulanan ileri ve geri hareket ile kontrol edilir.
CRC
Korozyona Dayanıklı Kaplama, standart dişlilere kıyasla olağanüstü korozyon direnci sunan Okuma'nın tescilli HDG-II dişli sistemi ile tüm iç ve dış parçalara Korozyon X HD kaplamasını birleştirir. CRC işlemi aslında nüfuz eder ve uzun vadeli korumaya önemli ölçüde yardımcı olan metale bağlanır.
Ürün Kodu Modeli Bilye Sayısı Ürün Ağırlığı Devir Misina Kapasitesi Maximum Drag (kg) Toplama Hızı
MK-50WII SEA MK-50WII SEA 4BB + 1TB 1843 3.2:1 & 1.0:1 0.70/820, 0.75/710, 0.90/510 39.0 kg 96.0 & 30.2

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR