Vmc Spinshot Wide Gap Olta İğnesi 7342SH-BN
Vmc Spinshot Wide Gap Olta İğnesi 7342SH-BN
Vmc Spinshot Wide Gap Olta İğnesi 7342SH-BN

Vmc Spinshot Wide Gap Olta İğnesi 7342SH-BN (KATAMARAN/VMC-7342SH-BN)

Marka : Vmc
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺230,70(KDV Dahil)
İndirimli : ₺207,63(KDV Dahil)
₺28,93 'den başlayan taksitlerle

range_mystic_predator_range_0.png (4 KB)vmcpoint_tab_needle_sharp.png (23 KB)

Avcılık Çeşitleri: 

Avlanabilecek Balıklar: 

Vmc Mystic® Predator Teknolojisi: Önde gelen profesyonel olta balıkçıları ile iş birliği içinde geliştirilmiş, modern yırtıcı balık avlama teknikleri (Levrek / Turna / Sudak) için 16 yüksek kaliteli kanca içerir.

Otomatik vuruş ve daha iyi yakalama oranı için 3 derece iğne ucu ve VMC Resin Closed Eye örgü ve düğüm koruması gibi VMC’ye özel MYSTIC® teknolojileri, daha ince örgülerin kullanımına izin veren, tüm yumuşak plastik donanım tekniklerini (drop-shot, wide gap, worm, swimbait, flippin', wacky) karşılamak için popüler kanca modellerine uygulanır.


Needle Sharp (Keskin İğne) Teknolojisi: VMC Needle Sharp teknolojisi VMC’nin en son ve en üst iğne uç teknolojisidir. Bu iğneler eşsiz bir sivriltme sürecinden geçer ve kimyasal bileme yoluyla mükemmelleştirilir. Needle Sharp özelliğine sahip iğneler aynı zamanda yuvarlak iğne ucuna sahiptir. Bu yuvarlak uç hem maksimum direnci sağlar hem de tasmalama esnasında olağanüstü bir keskinlik verir.

Yüksek Karbonlu Çelik: Karbon hammaddesi çeliğin farklı ısı derecelerinde stabil kalmasını sağlar. Çelik içerisinde ne kadar yüksek seviye karbon kullanılırsa çelik o kadar güçlü olur. VMC olarak, daha ince iğnelerin daha yüksek kalitede olması için üst düzey kalitede yüksek karbon çelik kullanmaktayız.

7342.jpg (20 KB)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR